لوگو فروشگاه

رویه بازگشت و تعویض کالا

فروشگاه آنلاین کاشانه که زیر مجموعه ی بازرگانی بزرگ یاسا می باشد از فروشگاه های برجسته ی عرضه ی محصولات مرزی چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین می باشد. جایگاه به دست آمده حاصل چندین سال فعالیت در زمینه ی فروش حضوری و همچنین اطمینان و اعتماد مشتریان به این فروشگاه می باشد. در همین راستا رضایت مشتریان از محصولات دریافتی و آسودگی خاطر از اصالت کالا همواره از اولویت های این فروشگاه می باشد. در همین راستا تلاش فروشگاه بر این موضوع است که رویه ی ارسال و دریافت کالا و همچنین ثبت سفارش برای شما مشتریان گرامی به بهترین نحو به انجام برسد.

توجه داشته باشید که خرید کالا از فروشگاه و ثبت سفارش به معنی مطالعه ی قسمت های مربوطه و پذیرش قوانین و رویه های ارسال و یا بازگشت کالا در فروشگاه می باشد

فروشگاه آنلاین کاشانه همواره می کوشد تا محصولات و کالاهایی را که برای شما ارسال می نماید به بهترین نحو و بدون هیچ مشکلاتی چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ فنی به دست شما برسند.

عموما کالاهای با سایز و اندازه ی بزرگ همانند ( تلویزیون، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی ) توسط مسئول ارسال فروشگاه برای شما ارسال می شود. همچنین کالاهای با سایز و اندازه ی کوچکتر همچون ( موبایل، جاروبرقی، سشوار، اتو و … ) نیز توسط شرکت های ارسال بسته همچون تیپاکس و یا پست پیشتاز برای شما ارسال می گردند.

اما با وجود سعی و تلاش فروشگاه در این امر باز هم امکان وجود مشکلاتی در محصولات پس از رسیدن به دست شما وجود دارد. که ممکن است در مسیر ارسال و یا بارگیری، برای محصول پیش آمده باشد. در همین راستا برای محصولات با اندازه ی بزرگ که توسط فروشگاه ارسال می شوند، مسئول تحویل فروشگاه پس از تحویل کالا به شما موظف است تا زمانی که شما محصول را به صورت کامل تست و بررسی نموده و از سلامت کامل و همچنین اصالت محصول و عدم مغایرت آن اطمینان حاصل می فرمایید منتظر بماند. که در صورت وجود هر گونه مشکلی در محصولی که به دست شما رسیده است فروشگاه آنلاین کاشانه موظف به تعویض محصول مورد نظر و یا بازگشت وجه به شما می باشد.

لازم به ذکر است که :

برای کالاهای با سایز بزرگ همانند ( تلویزیون، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی ) و همچنین در صورت استفاده از گارانتی پس از دریافت کالا از مسئول تحویل و اطمینان از عدم وجود مشکل در محصول بهتر است محصول را در مکان مورد نظر قرار داده و تا زمان مراجعه ی نصاب شرکت گارانتی منتظر بمانید. زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل در فاصله ی زمانی دریافت محصول تا حضور یافتن نصاب، فروشگاه آنلاین کاشانه و شرکت گارانتی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نداشته و مشکل بوجود آمده بر عهده ی مشتری می باشد. در صورت عدم استفاده از گارانتی پس از دریافت کالا از مسئول تحویل فروشگاه و همچنین حصول اطمینان از عدم وجود مشکل در محصول، پیش آمد هرگونه مشکلی در محصول مورد نظر بر عهده ی شما بوده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیرد.

خرید از کاشانه

در صورت مغایرت محصول با محصولی که در فروشگاه سفارش داده اید:

برای کالاهای با سایز بزرگ همانند ( تلویزیون، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی ) در صورت مشاهده ی چنین مواردی به هنگامی که محصول را بررسی می نمایید موظف به اطلاع مراتب به مسئول تحویل و یا فروشندگان و مدیریت فروشگاه به صورت تلفنی می باشید. در این زمان در صورت تایید مغایرت محصول ارسال شده با محصولی که شما در فروشگاه سفارش داده اید. فروشگاه کاشانه موظف به تعویض کالا و یا بازگشت وجه به مشتری می باشد.

همچنین در صورتی که کالاهای خریداری شده توسط پست و یا شرکت های ارسال کالا برای شما ارسال شده باشند. و در صورت دریافت کالا و مشاهده ی کسری در کالا ی دریافتی. شما موظف به اطلاع رسانی به فروشگاه تا 24 ساعت پس از تحویل و همچنین نگهداری از بسته بندی محصول می باشید.

برای اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی از اصالت کالا و همچنین عدم مغایرت محصول ارسالی با محصولی که شما در فروشگاه سفارش داده اید، در صورت مشاهده ی چنین مواردی، فروشگاه موظف به پرداخت غرامت به دلخواه مشتری به علاوه ی بازگشت وجه پرداختی می باشد.

توجه داشته باشید که هزینه ی بازگشت کالا بر عهده ی فروشگاه بوده و هزینه ای در قبال باز گرداندن کالا از مشتری پذیرفته و یا درخواست نمی شود.