فیلتر بهداشتی Pure N Fresh

فیلتر بهداشتی Pure N fresh

یخچال به منظور نگه داری از مواد غذایی و افزایش طول عمر آنها جهت استفاده در مدت زمانی بیشتر اختراع گردید. از ابتدای اختراع آن، این وسیله‌ی کاربردی دستخوش تغییراتی بوده که همواره کارایی آن را افزایش داده و باعث شده است که مواد غذایی برای مدت زمان بیشتر و در شرایطی بهینه تر سالم بمانند.

یکی از ابداعاتی که به منظور تهویه ی هوای داخل یخچال صورت پذیرفت، ساخت فیلتر های بهداشتی و استفاده از آنها در برخی از یخچال ها بوده است، این فیلتر ها انواع و اقسام مختلفی دارند که هر کدام از آنها دارای سطوح مختلفی از کیفیت و کارایی می باشند.

فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh چیست؟

کمپانی های برجسته به منظور پیشی گرفتن از رقبای خود از این وسیله ی کاربردی در یخچال های خود استفاده می نمایند. حال به شرح کاربرد فیلترهای بهداشتی در یخچال ها می پردازیم.

همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد، یخچال وسیله ای برای نگه داری از انواع و اقسام مواد غذایی می باشد. بله انواع و اقسام مواد غذایی! مواد غذایی هایی که هر کدام بویی مخصوص را از خود پخش می نمایند. بر روی برخی از آنها نیز ممکن است گرد و خاک و یا مواردی از این قبیل وجود داشته باشد.

همچنین به این نکته نیز اشاره شد که هدف از ساخت فیلتر های بهداشتی تهویه ی هوای داخل یخچال بوده است، هوایی که حامل بوی بد مواد غذایی مختلف می باشد. یکی از این فیلتر ها که در برخی از یخچال های رده بالای ال جی شاهد آن می باشیم فیلتر بهداشتی Pure N Fresh می باشد.

فیلتر بهداشتی Pure N fresh

عبارت Pure N Fresh از دو کلمه ی Pure و Fresh تشکیل شده است که Pure به معنی خالص و Fresh به معنی تازه می باشد و هدف از این نامگذاری بدین معنی بوده که هوای داخل یخچال ال جی j969 را خالص و پاکیزه می سازد. این فیلتر با دارا بودن یک لایه ی کربنی و یک فن،هوای داخل را پاکیزه می سازد. فن موجود در فیلتر هوای داخل یخچال را مکیده و به لطف لایه ی کربنی هرگونه بوی بد و ناخوشایند از هوا حذف شده و از خروجی های هوا، هوایی پاکیزه وارد یخچال می شود.

لیست یخچال هایی که از این فیلتر در آنها استفاده شده است :

  1. یخچال ال جی مدل X961
  2. یخچال ال جی مدل J969
  3. یخچال ال جی مدل J961

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.