لوگو فروشگاه

اطلاعات تحویل

روش های ارسال در فروشگاه کاشانه به صورت زیر می باشد:

کالاهای بزرگ:

کالاهای بزرگ شامل: تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی می باشند. این کالاها توسط واحد باربری و حمل و نقل فروشگاه ارسال می شوند. هزینه ی ارسال این نوع از محصولات با هم بسته به شرایط مختلف اعم از : اندازه محصول، قیمت آن و محل زندگی شما متفاوت میباشد بنابراین برای دریافت قیمت دقیق هر محصول بهتر است با پشتیبانی وبسایت و واحد های فروش تماس حاصل فرمایید پرداخت هزینه ی محصولاتی که توسط واحد باربری فروشگاه ارسال می شوند به روش های زیر می باشند.

    • پرداخت کل مبلغ محصول قبل از ارسال ( در صورت دلخواه )
    • پرداخت درصدی از مبلغ کالا قبل از ارسال و تکمیل صورت حساب هنگام دریافت محصول ( مبلغ پیش پرداخت به دلخواه شما می باشد )

کالاهای دیگر:

کالاهایی که در دسته بندی بالا قرار نمی گیرند توسط پست و یا شرکت های ارسال بسته ی خصوصی ارسال می گردند. ارسال این کالا ها نیز به روش های زیر صورت می گیرد ( دقت داشته باشید که ثبت سفارش در فروشگاه آنلاین کاشانه به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته امکان پذیر می باشد ):

    • ارسال در روز های کاری : در صورت ثبت سفارش تا قبل از ساعت 11 صبح روز های غیر تعطیل سفارش شما در همان روز ارسال می گردد
    • ارسال در روز های تعطیل : در صورت ثبت سفارش در روزهای تعطیل رسمی  و همچنین روز پنجشنبه ارسال مرسوله ی شما به اولین روز کاری بعد از تعطیلات موکول خواهد شد.

هزینه ی کالاهای خریداری شده ای که در این دسته قرار می گیرند قبل از قرار گیری در لیست ارسال باید به صورت کامل پرداخت شوند.

لازم به ذکر است که در صورتی که کالای خریداری شده ی شما در دسته ی اول قرار می گیرد، کالای شما بلافاصله پس از ثبت سفارش در لیست ارسال قرار میگیرد سپس به محض بارگیری محصول شما توسط مسئول ارسال فروشگاه، شما با مسئول مربوطه تا زمان دریافت کالای خود در ارتباط خواهید بود. همچنین برای راحتی شما در امر دریافت محصول، فروشگاه این قابلیت را در نظر گرفته است که شما خریداران گرامی می توانید زمان ارسال و دریافت محصول را در طول شبانه روز به دلخواه خود تعیین نمایید. ( در صورت عدم پیش آمد حوادث ناگوار )

اما پیگیری کالاهایی که از طریق پست ارسال می گردند فقط از طریق فروشگاه امکان پذیر بوده و شما می توانید برای آگاهی از وضعیت تحویل مرسوله ی خود با مسئولین فروشگاه در ارتباط باشید. همچنین دقت داشته باشید که به محض ارسال این نوع کالا ها از جانب فروشگاه به شما پیامک ارسال خواهد شد.